Martial Arts Ukraine
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Martial Arts Ukraine

Різні види єдиноборств в Україні


Ви не підключені Увійдіть або зареєструйтесь

5 гип (зелено-синій пояс)

Перейти донизу  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

Admin

Admin
Admin
Хьонг: «Вон-Хе», "ТХАН-ГУН", «Юль-Гок»

Удари ногами: Ап чаги, дольо чаги, ануро нерьо чаги, бакуро нерьо чаги, горо чаги, йоп чаги, тора йоп чаги, твімьо ап чаги (наноситься з задньої ноги), твімьо йоп чаги, твімьо дольо чаги, твімьо горо чаги (ці 3 удари наноситься з передньої ноги), твім тора йоп чаги, ибо дольо чаги (удари наносяться з задньої ноги на середній і верхній рівень тулуба).
Удари ногами виконуються поперемінно лівою-правою ногою з положення Нюнча Пальмок Дебі маккі. Колічество - на розсуд інструктора.

Сила ударів: Ап чаги, Йоп чаги, Дольо чаги в лапу, маківару.
Точність удару і почуття дистанції: Дольо і нерьо чаги в ракетку або лапи.
Швидкісна робота: удари одною ногою в маківару або мішок протягом 15 секунд -30 ударів Дольо Чаги).

Спаринг: Самбо матсогі (спаринг на 3 кроки з партнером)
Ибо матсогі (спаринг на 2 кроки з партнером)
Вільний спаринг: 3 раунди по 1.5 хвилин з різними суперниками

ОФП: 25-віджимань, 45-присідань, 60 секунд - «складочка» і «планка" по черзі, стрибки - коліна до грудей - 15 разів (для спортсменів віком до 12 років)
30-віджимань, 50-присідань, 70 секунд - «складочка» і «планка" по черзі, стрибки - коліна до грудей - 20 разів (для спортсменів у віці від 13 років і старше)

Теорія:
1) Духовні принципи Таеквон-до (коротке визначення кожного принципу).
Відповідь: Принципи таеквон-до:
1) Чемність (Ye Ui). Формуючи свій характер, займаються Таеквон-до повинні практикувати такі прояви чемності, включаючи їх як обов'язкові елементи в тренувальний процес: розвивати дух взаємоповаги; соромитися своїх шкідливих звичок; бути ввічливим; підтримувати атмосферу справедливості та гуманізму; дотримуватися ієрархію між займаються і інструктором, початківцями і кваліфікованими спортсменами, старшими і молодшими; вести себе відповідно до прийнятого етикетом; поважати положення інших; вести себе з іншими чесно і відкрито.
2) Чесність (Yom Chi). Кожен повинен вміти відрізняти правильне від помилкового, в разі власної неправоти, відчувати докори совісті.
3) Наполегливість (In Nae). Древні казали: «Наполегливість призводить до очищення і досконалості». «Той, хто буде стократно наполегливий, забезпечить мир свого будинку». Щастя і удача найчастіше дістаються наполегливим. Для того, щоб чогось досягти, необхідно поставити перед собою мету і наполегливо її добиватися. Один із секретів становлення майстерності в
Таеквон-до - наполегливе подолання всіх труднощів.
4) Самовладання (Guk Gi). Самовладання надзвичайно важливо як в тренувальному залі, так і в повсякденному житті. Втрата самоконтролю під час спарингу може привести до дуже серйозних наслідків для обох суперників. Нелагідність всередині колективу є проявом поганого самоконтролю. Великий китайський мислитель Лао Цзи казав: «Сильний - той, хто вміє перемагати себе, а не іншого».
5) Непохитність духу (Baekjul Boolgool). Займаються Таеквон-до повинні бути чесними і щирими. Зіткнувшись з несправедливістю, вони повинні діяти активно, нічого не боячись, проявляти непохитний дух, незалежно від того, хто їм протистоїть і як багато противників.

2) Туль «ДО-САН» (розшифрувати назву і вказати кількість рухів). Для чого необхідний спаринг?
Назва туля «До Сан» є псевдонімом відомого патріота Ан Чхан Хо (1876-1938). Включення в туль 24 рухів символізує роки життя, присвячені цією людиною просвітительської діяльності й участі в русі за звільнення Кореї.
Спаринг в Таєквон-до в основному ділиться на два види: вільний, який схожий на бокс, і спаринг з заздалегідь обумовленим сценарієм. Вільний спаринг дозволяє розвинути бійцівський дух і хоробрість, навчитися «читати» маневри і тактику суперника, отримати об'єктивну оцінку своєї майстерності. А спаринг з заздалегідь обумовленим сценарієм дає можливість застосовувати вміння і навички, набуті під час вивчення Тулей і базової техніки по відношенню до рухомого супернику. Спаринг має нерозривний зв'язок з тулямі і базовою технікою. З іншого боку, він корисний і для загартування атакуючих і захисних сегментів тіла.

3) Назвати 4 основні блоки і їх короткий опис.
«Наджунде МакГі» - нижній блок;
«Чукё МакГі» - верхній блок;
«Анпальмок Каунда МакГі» - середній блок (зсередини назовні);
«Анурія бакатпальмок МакГі» - середній блок (зовні всередину).

4) Чарёт согі, Нараньо согі, Гоннун согі, Нюнча согі, Аннуна согі- короткий опис стійок.
Відповідь: «Чарёт согі» (моа согі) - стопи розташовуються поруч. При цій стійці таеквондіст звернений до суперника або особою або боком.
«Нараньо согі» - стопи розташовуються паралельно на ширині плечей. Таеквондіст звернений до суперника або особою або боком.
«Гоннун согі» є найбільш ефективною стійкою для виконання атакуючих і захисних дій, спрямованих вперед або назад.
Нога переміщається вперед або назад так, щоб відстань між пальцями в
поздовжньому напрямку становило 1,5 ширини плечей, а відстань між центрами стоп (в поперечному напрямку) дорівнювало ширині плечей.
Коліно передньої ноги згинається таким чином, що уявна вертикальна лінія одночасно проходить через колінний суглоб і п'яту. Задня нога повинна бути прямою.
Вага тіла розподілена рівномірно на обидві ноги.
Стопа передньої ноги звернена вперед, стопа задньої ноги повернена назовні на 25 °. Поворот задньої ноги більш ніж на 25 ° ускладнює захисні дії при атаці ззаду.
М'язи стоп повинні бути напружені (повинно виникати почуття, що стопи притягуються один до одного).
При виконанні атакуючих і захисних дій з цієї стійки таеквондіст може бути звернений до суперника особою або в півоберта.
«Нюнча согі» широко застосовується при виконанні як захисних, так і атакуючих дій. Для нанесення удару передньою ногою потрібно лише незначне перерозподілити вагу тіла. Перевагами даної стійки вважаються можливість виконання прослизання і розташування таеквондіста в півоберта до суперника.
Нога переміщається вперед або назад так, щоб відстань між пальцями передній ноги і зовнішнім краєм задньої ноги в поздовжньому напрямку становило 1,5 ширини плечей. Стопи при цьому розташовуються майже під прямим кутом. Рекомендується повернути обидві стопи всередину приблизно на 15 °. Для підвищення стійкості відстань між п'ятами у фронтальній площині має складати приблизно 2,5 см.
Коліно задньої ноги згинається таким чином, щоб уявна вертикальна лінія одночасно проходила через колінний суглоб і пальці стопи. Коліно задньої ноги згинається пропорційно передній.
Таз повинен розташовуватися над внутрішнім краєм колінного суглоба задньої ноги.
Приблизно 70% ваги тіла має доводиться на задню і 30% на передню ногу.
«Аннуна согі» дуже зручна стійка для виконання рухів в бік. Широко використовується при вдосконаленні ударів руками, тренування м'язів ніг.
Стопи розташовуються паралельно на відстані 1,5 ширини плечей.
Вага тіла розподілена рівномірно на обидві ноги.
Колінні суглоби знаходяться над подушечками стоп.
Зовнішні краї стоп впираються в опору (як би відштовхуючись кожною ногою всередину).
Груди і живіт подані вперед. М'язи черевного преса напружені.
При виконанні атакуючих і захисних дій з цієї стійки таеквондіст може бути звернений до суперника особою або боком.

5) Що означає слово Таеквон-до? Скільки Тулей в Таеквон-до і чому саме така кількість? Для чого необхідна спеціальна техніка?
Відповідь: * Корейське «тае» озночает «виконання удару ногою в стрибку або польоті», «квон» - «кулак» (головним чином в контексті завдання удару або розбивання чого-небудь рукою), «до» - «мистецтво», «шлях »- шлях істини, вторований в минулому, покритий святістю і мудрістю. Поєднавши всі разом, отримуємо, що слово «таеквон-до» позначає систему духовного тренування і техніку самооборони без зброї поряд зі здоров'ям, а також кваліфікованим виконанням ударів, блоків і стрибків, що виконуються голими руками і ногами для поразки одного або декількох суперників.
* У Таеквон-до існує 24 туля, що символізує 24 години в добі, тобто життя людини. Людське життя (грубо кажучи 100 років) в масштабі вічності може розглядатися як один день. Таким чином, всі люди - прості мандрівники, що проходять перед обличчям вічності за один день. Ніхто не може прожити довше відрізка часу, відпущеного йому для життя. Але, незважаючи на це, багато людей так сильно прагнуть до матеріальних благ, як ніби вони збираються прожити тисячоліття. Трохи вдається залишити прийдешнім поколінням зразки високого духу і таким чином знайти безсмертя. Дух вічний, матеріальні блага - немає. Найголовнішим в житті є те що передається прийдешнім поколінням.
* Спеціальна техніка покликана оцінити координацію рухів, акробатичну підготовку і вміння вирішувати складні рухові завдання.

6) Що означає зелений колір пояса? «Вон-Хе» (розшифрувати назву і вказати кількість рухів). Види спарингу (на корейській мові)
Відповідь: * зелений символізує початкові етапи процесу росту рослин, якому уподібнюється процес розвитку Таеквон-до.
* Туль «Он Хе» названий на честь ченця, що познайомив у 686 г до н.е. корейську династію Сілла з буддизмом. Кількість рухів - 28.

7) Взаємини «учень-інструктор» (приписи, які їм необхідно виконувати)
Відповідь: * Відповідальність за навчання мистецтву Таеквон-до лежить на інструкторів, основне завдання яких полягає в тому, щоб зробити учнів фізично і духовно здоровими і тим самим внести свій внесок у створення мирного суспільства. Звичайно ж, кожній школі необхідний відданий і щирий інструктор. Але жодна школа не зможе рости і розвиватися за відсутності настільки ж відданих і щирих учнів.
Інструктору і учневі необхідно виконувати наступні приписи:
ИНСТРУКТОР
1. Ніколи не втомлюватися учити. Хороший інструктор може вчити скрізь, в будь-який час. Він завжди повинен бути готовий відповідати на питання.
2. Інструктор повинен прагнути, щоб учень перевершив його. Такий результат служить найбільшою похвалою інструктору. Учня ніколи не можна утримувати позаду. Якщо інструктор зрозумів, що учень перевершив його можливості, учня треба передати інструктору більш високої кваліфікації.
3. Інструктор завжди повинен бути прикладом для учнів і ніколи не намагатися обманювати їх.
4. Виховання учня повинно бути вище матеріальної зацікавленості. Як тільки інструктор стане заклопотаний матеріальними аспектами навчання, він відразу ж втратить повагу учнів.
5. Інструктор повинен вчити, грунтуючись на науковій основі, щоб економити сили і час.
6. Інструктор повинен допомагати учням встановлювати добрі стосунки за межами спортивного залу. Обов'язок інструктора - займатися вихованням учнів як в залі, так і за його межами.
7. Необхідно заохочувати відвідування інших спортзалів, вивчення досвіду інших шкіл. Учні, яким заборонено відвідувати інші школи, можуть стати неслухняними. Доцільність відвідування інших шкіл обумовлена ​​тим, що учень не тільки зможе підібрати школу, яка йому підходить щонайкраще, але і багато чому навчитися, порівнюючи різні школи.
8. До всіх учням слід ставитися однаково. Улюбленців бути не повинно. Лаяти учня можна тільки наодинці з ним і ніколи не робити цього на очах інших.
9. Якщо інструктор не знає відповіді на питання, йому не слід придумувати відповідь. Треба визнати свою непоінформованість і спробувати знайти відповідь якнайшвидше.
10. Інструктор не повинен шукати в учнів такого роду допомоги, як прибирання кабінетів, ремонт і т.п.
11. Інструктор не повинен використовувати своїх учнів для особистих цілей. Єдина мета інструктора - виховати фізично і духовно досконалих учнів.
12. Інструктор повинен завжди бути чесним з учнями, не втрачати їх довіри.
УЧНІ
1. Ніколи не втомлюватися вчитися. Хороший учень може вчитися скрізь і в будь-який час. У цьому секрет успіху в навчанні.
2. Хороший учень готовий на жертви заради свого бойового мистецтва і інструктора. Деякі учні розглядають навчання як товар, куплений за щомісячну плату, і не бажають брати участь у виступах, навчанні або роботі в спортзалі. Інструктор може дозволити собі позбутися від таких учнів.
3. Завжди бути хорошим прикладом для молодших учнів. Цілком природно, що вони захочуть змагатися зі старшими.
4. Завжди бути відданими, ніколи не критикувати інструктора, застосовувані способи навчання і саме таеквон-до.
5. Вивчати і намагатися використовувати показаний інструктором прийом.
6. Пам'ятати, що поведінка учня за межами спортзалу відбивається на бойовому мистецтві і з інструктором.
7. Якщо учень освоїв нові прийоми з іншої школи, а інструктор заперечує проти їх застосування, учень повинен відмовитися від них, або займатися там, де він вивчив ці прийоми.
8. Ніколи не проявляти неповагу до інструктора. Хоча учневі дозволено не погоджуватися з інструктором, він повинен спочатку виконувати завдання, а обговорювати всі питання пізніше.
9. Завжди бути активним, не соромлячись задавати питання.
10. Ніколи не зраджувати інструктора.
     
8) Туль «Юль-Гок» (розшифрувати назву, діаграму і вказати кількість рухів).
* Назва туля «Юль Гок» є псевдонімом великого філософа і вчителя Лі І (1536-1584), прозваного «Корейським Конфуцієм». Включення в туль 38 рухів символізує місце народження цієї людини - 38 паралель, а діаграма рухів - ієрогліф, відповідний слову «учитель».

9) РАХУНОК ДО 10-ти по-корейськи:
хана - один
туль - два
сет - три
нет - чотири
дасот - п'ять
ясот - шість
ільгоп - сім
ёдоль - вісім
ахоп - дев'ять
ёль - десять



Останній раз редагувалося: Admin (08.07.21 11:19), всього регувалося 7 раз(-и)

https://martial-arts.ukraine7.com

Admin

Admin
Admin
Название данного туля является псевдонимом великого философа и учителя Юль (1536-1584 гг.), прозванного "Корейским Конфуцием". 38 движений, включенных в туль символизируют место рождения философа - 38-ю параллель, а диаграмма движений соответствует слову "учитель".

https://martial-arts.ukraine7.com

Admin

Admin
Admin

https://martial-arts.ukraine7.com

Admin

Admin
Admin

https://martial-arts.ukraine7.com

Admin

Admin
Admin

https://martial-arts.ukraine7.com

Admin

Admin
Admin

https://martial-arts.ukraine7.com

Admin

Admin
Admin

https://martial-arts.ukraine7.com

Admin

Admin
Admin

https://martial-arts.ukraine7.com

Admin

Admin
Admin

https://martial-arts.ukraine7.com

Спонсорований контент


Повернутися до початку  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі

 

В верх страницы

В низ страницы